Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel)

Xiaomi, Kablosuz Şarj İstasyonuyla Çalışan Isıtıcı Bardağını Tanıttı

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, gündelik hayata dokunduğu ufak ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Şirket, 10 W hızlı şarj desteğine sahip kablosuz şarj istasyonuyla çalışan ısıtıcı bardağını tanıttı.

Akıllı telefon sektöründe elde ettiği başarının ardından günlük hayat için teknolojiler geliştiren şirketin son ürünü de oldukça ilginç oldu. Xiaomi,10 W kablosuz şarj istasyonu olan ısıtıcı bardağını üretti.

Xiaomi’nin yeni bardağı, kendini sürekli 55 santigrat derecede tutabiliyor. Bunu yapabilmesi için gerekli enerjiyi ise kablosuz şarjdan alıyor. Xiaomi’ye göre bu yöntem, geleneksel su ısıtma yöntemlerinden çok daha güvenli. Bardağın ısınmasını sağlamak için kablosuz şarj istasyonuna koymanız yeterli oluyor.

Kablosuz şarj ile ısınan bardak, dört saat boyunca inaktif durumda kalırsa güç tasarrufu sağlamak için uyku moduna geçiyor. Bunun yanında bardakla birlikte gelen kablosuz şarj istasyonu, telefonunuzu da şarj edebiliyor. Şarj istasyonu, 10 W hızlı şarj desteğine sahip.

Xiaomi’nin kablosuz şarj istasyonuna sahip, kablosuz şarj ile ısıtıcı görevi gören bardağı, Çin’de 189 yuan’dan (155 TL + vergi) satışa çıktı.

 

Related posts

Apple’ın patronu Tim Cook’dan Açıklama!!

Fatih Akgün

Microsoft’un Mağazaları Artık Kapalı!

Fatih Akgün

Bitcoin Atm Sayısı Dünya’da 10.000 Adet Üzerine Çıktı

Fatih Akgün

1 Yorum

MEVLÜDE 18 Kasım 2019 at 3:23 pm

Akıllıca ve güzel bir ürüne benziyor.. Özellikle çalışanlar için faydalı olacak gibi…

Cevaplayın

Yorum Yap