Teknolojix Haber
MOBİL

Xiaomi Mi A3, Yeni Android 10 Güncellemesi! (Bosanski jezik)

Xiaomi Mi A3, dördüncü kez Android 10 güncellemesi alıyor.

Cihazlara karanlık tema, geliştirilmiş gizlilik kontrolleri gibi özellikler bir kez daha geliyor. Güncelleme paketinin boyutunun sadece 32 MB olduğu açıklandı. Yeni güncellemenin sadece hataları düzeltmek için gönderildiği söylenmekte.

Xiaomi Mi A3, damla çentikli 6.3 inçlik OLED ekrana sahip. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 665 yonga setinden alan Xiaomi Mi A3’de 2 GB RAM ve iki farklı dahili depolama alanı seçeneği bulunmakta. Xiaomi Mi A3’ün çentiğinde bir adet 32 megapiksellik ön kamera sensörü bulunuyor. Cihazın arka tarafında ise üç adet kamera sensörü yer alıyor.

Cihazınızın ayarlar bölümünden yazılım güncelleme alanına giderek yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Novo ažuriranje Xiaomi Mi A3 za Android 10

Xiaomi Mi A3 dobija četvrti put ažuriranje za Android 10.

Značajke poput tamne teme i poboljšane kontrole privatnosti ponovno se pojavljuju na uređajima. Objavljeno je da je veličina paketa za nadogradnju samo 32 MB. Kaže se da se novo ažuriranje šalje samo radi popravljanja grešaka.

Xiaomi Mi A3 ima 6,3-inčni OLED ekran. Pokreće ga Qualcommov Snapdragon 665 čipset, Xiaomi Mi A3 ima 2 GB RAM-a i dvije različite mogućnosti interne memorije. Na stražnjoj strani uređaja nalaze se tri senzora kamere. Novo ažuriranje možete provjeriti tako da otvorite područje ažuriranja softvera u odjeljku s postavkama na vašem uređaju.

 

Related posts

Whisper Uygulaması Kullanıcı Verileri Açığa Çıktı

Fatih Akgün

Apple’ın Üreten Ortağı Foxconn Hindistan’a mı Taşınıyor

Fatih Akgün

Huawei Giriş-Orta Seviye Telefonu Y8p Tanıtıldı

Fatih Akgün

Yorum Yap