Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Xiaomi Mi Band’in kayış renkleri belli oldu

Xiaomi’nin bir süredir beklenen akıllı bilekliği Mi Band 5, yeni özelliklerle gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında tanıtılan Mi Band 4’ün ardından, Mi Band 5’in de 11 Haziranda tanıtılacağı açıklanmıştı. Xiaomi’nin serinin yeni üyesi Xiaomi Mi Band 5’in renk seçenekleri de belli oldu.

Weibo’da paylaşılan görselde cihazın 5 farklı renkteki kayış seçenekleri ortaya serildi. Görselde sarı, kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleri görülüyor. Ve bu seçenekler Xiaomi tarafından doğrudan kullanıcılara sunulurken başka satıcılardan farklı kayış renkleri görmemiz de mümkün.

 

11 Haziran‘da tanıtılması beklenen Mi Band 5, bir önceki neslin0.95 inç ekranına göre büyüyerek 1.2 inçlik bir ekran ile karşımıza çıkacak. Pil kapasitesi ise hala bilinmiyor. Gelişmiş bir SpO2 sensörü ile donatıldığı da iddia edilen bileklik, stres ve solunum gibi kritik sağlık konularında kullanıcıları bilgilendirebilecek. Bununla birlikte koşu, bisiklete binme, atlama, yüzme, yoga ve benzeri birçok etkinlik için destek de yeni Mi Band modeli ile geliyor.

Related posts

Samsung’dan aktif gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık: Galaxy Buds+

Fatih Akgün

OPPO, Akıllı Saatinin Tasarımını Kullanıcılarına Sundu!

Fatih Akgün

Razer’dan Yeni Kablosuz Kulaklık: Hammerhead True Wireless

Fatih Akgün

Yorum Yap