Teknolojix Haber
MOBİL

Xiaomi Redmi K20 Yok Sattı

Geçtiğimiz gün Xiaomi, Redmi K30 modellerini tanıtırken K20 serisinin satış  rakamlarını da açıkladı. İşte Xiaomi Redmi K20 modelinin satış rakamları.

Ülkemizde de hayli geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Xiaomi geçtiğimiz gün Redmi K30 Pro ve K30 Pro Zoom modellerini tanıtmıştı. Bu tanıtımın hemen akabinde Redmi K20 ve K20 Pro modellerinin satış rakamları da açıklandı.

Xiaomi Redmi K20 adeta yok satmış!

Teknoloji tutkunlarının da bildiği gibi RedmiXiaomi’nin yan markalarından birisi. Yani Redmi ve Xiaomi arasında Honor ile Huawei’nin ki gibi bir bağlantı mevcut. Ancak Xiaomi marka bilinirliği açısından Redmi modellerinde de ismini geçiriyor. Redmi hali hazırda ülkemizde de kurumsal olarak hizmet vermekte.

Kısa sürede global pazarda olduğu gibi Türkiye’de de geniş kitlelere erişen Redmi, üst segmentteki uygun fiyatlı K serisi modelleriyle milyonlarca kullanıcı kazanmış durumda.

Geçtiğimiz gün Xiaomi, Redmi serisinin yeni üst segment modellerini tanıttı. Bu tanıtım sonrasında yaklaşık olarak 9 ay önce satışa sunulan K20 modellerinin satış rakamları da açıklandı.

Xiaomi tarafından yapılan açıklamada Redmi K20 ve K20 Pro’nun toplamda 5 milyondan fazla sattığı belirtildi. Bu satış rakamlarının hayli etkileyici olduğunu söylemek mümkün. Üstelik bu satışın en az yarısının ilk defa Redmi ya da Xiaomi kullanacak olan müşteriler oluşturuyor. Yani Xiaomi kullanıcı sayısını gün ve gün arttırıyor.

Related posts

BTK verilerine göre telefon numarası taşıma sayısı 137 milyona yaklaştı

Fatih Akgün

Merakla Beklenen Nokia 9.3 Tasarımı Netleşti

Fatih Akgün

Dünyanın İlk Ekran Altı Kameralı Telefonu Bakın Hangi Markadan Geldi..

Fatih Akgün

Yorum Yap