Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

Xiaomi Saç Uzatma Tarağı Üretti

Xiaomi , her geçen gün yeni ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.  Çin merkezli şirket ”saç” ile alakalı ürünler üzerinde çalışma yaptı. Saçları sağlıklı uzatmak için günlük olarak kullandığımız bir ürüne akıllı sistemleri entegre etme fikriyle yola çıkan şirket, bu kez Xiaomi saç uzatma tarağı ile öne çıktı.

Xiaomi saç uzatma tarağının özellikleri

Bu tarak plastik kıllarının arasından yaydığı ışıklarla saçların daha hızlı uzamasını sağlıyor. 650 nm LLLT kırmızı ışık ve 415 nm yeşil ışık kombinasyonu sayesinde saç uzatma tarağı özelliğini kazanıyor.Ürünün aynı zamanda saç derisini temizlediği, saçı çabuk yağlananlar için yağ miktarını azalttığı, tıkanmış gözenekleri açtığı ve saç dökülmesini dahi azalttığı söyleniyor.

Üzerinde bulunan minik düğme ile kırmızı ve yeşil ışıkları yaymaya başlayan tarak, bu sayede kafa derisindeki dengesizliklerin veya saç derisi sorunlarının bir noktada çözülmesini sağlıyor. İyileştirici gücü olduğu söylenen bu ışıklar, saçın uzama süresini hızlandırıyor.Ürünün aynı zamanda tarak kısmı çıkartılıp yıkanabiliyor.

Saç köklerini daha güçlü hale getirdiğinin de belirtildiği bu ürünün 56 euro fiyat etiketi bulunuyor.Saç dökülmesine de etkin bir çözüm sunduğu aktarılan ürünün kullanıldıktan 16 ila 24 hafta içinde sonuç vermeye başladığı söyleniyor. 

Related posts

Microsoft Surface Earbuds İncelemesi

Fatih Akgün

iPad klavyesi Logitech Combo Touch tanıtıldı!

Fatih Akgün

Migros Müthiş Cuma’yla 5999 TL’ye iPhone 11 Satacak

Yasemin ACAR

Yorum Yap