Teknolojix Haber
MOBİL ÜRÜN İNCELEME

Xiaomi’den Transparan Mi 10 (Explorer Edition) Modelinin Fotoğrafları!

Xiaomi, Mi 8 ile başlattığı transparan Mi versiyonlarına bir yenisi daha ekledi. Şirket, Mi 10 Explorer Edition’ın fotoğraflarını paylaşarak yeni versiyonun tanıtımını yaptı.

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, Mi 10 serisini Çin’de piyasaya çıkardı. Bununla birlikte şirket, global lansman öncesinde Mi 8 ve Mi 9 serisinde olduğu gibi Mi 10’un şeffaf arka kapağa sahip olan versiyonu Explorer Editionı sunmaya hazırlanıyor.

Xiaomi, Mi 8 Explorer Edition ve Xiaomi Mi 9 Premier Edition’ın ardından gelecek olan Xiaomi Mi 10 transparan versiyonunun fotoğraflarını yayınladı. Xiaomi’nin Mi 10 Explorer Edition’ı göstermesinin ardından bazı Mi 10 kullanıcıları, satış sonrası değişim hizmeti talep etti.

 

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition’da telefonun şeffaf arka kısmının altında kamera, flaş, batarya ve kablosuz şarj bobini açıkça görülebiliyor. Ayrıca akıllı telefonun anakartını kaplayan çift katmanlı termal iletken grafit, donanım bileşenlerini gizliyor.

Bundan önceki transparan versiyonlarda arka kapakta görülen hiçbir şey gerçek olmayıp sadece göze hitap eden, Xiaomi tarafından dizayn edilmiş plastik parçalardı. Bu kez de anakartın üzerinin kapalı olmasından dolayı telefonun birçok parçası gözükmüyor..

Xiaomi, henüz transparan versiyonun özelliklerine ve tasarımına ait detay vermedi. Fakat cihazın Mi 10 serisinin diğer üyeleriyle benzer vasıflara sahip olması bekleniyor. Firma, cihazın fiyatlandırma ve pazar hedeflerini de henüz açıklamadı.

Related posts

Huawei Nova 7 Serisinin Tasarımı Ortaya Çıktı! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Vodafone’dan #EvdeKal Hamlesi Geldi…

Meryem ACAR

Android Uygulamalarında 146 Güvenlik Açığı Tespit Edildi…

Meryem ACAR

Yorum Yap