Teknolojix Haber
MOBİL ÜRÜN İNCELEME

Xiaomi’nin Redmi K30’u Canlı Canlı Görüntülendi…

Xiaomi’nin tanıtma hazırlığında olduğu akıllı telefon modellerinden biri olan Redmi K30 hakkında ortaya çıkan iddialar her geçen gün çoğalıyor. Şimdi de telefonun canlı canlı gözüktüğü bir video internete düştü.

Oppo’nun yöneticilerinden biri de attığı tweet ile gündeme geldi. Bu tweete göre, Oppo yeni akıllı cihaz hazırlığında ve bu cihaz bir akıllı telefon olmayacak…

Redmi K30 videosu iddiaları doğruluyor

Ortaya çıkan video, Redmi K30’un tasarım detaylarını oldukça net bir şekilde gösteriyor. Bunun yanı sıra telefonun ekranında MIUI 11 onay penceresini görüyoruz. Bu da telefonun MIUI 11 ile geldiğini gösteriyor.

Redmi K30 özelliklerine baktığımızda ise telefonun Qualcomm’un en güncel işlemci modellerinden biri olan Snapdragon 765G‘den güç olması beklentiler arasında yer alıyor. Telefonda 5G desteği de yer alacak. Ekran tarafında ise 6.67 inç boyutunda delikli tasarım ile gelen ekran yer alacak.

Redmi K30’un kamera tarafında da oldukça başarılı olması bekleniyor. Arka tarafta 64 Megapiksellik IMX686 kameraya yer verecek telefonun ön tarafına ise 20 Megapiksellik kamera konumlandırılacak. Ayrıca telefon 4.500 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek.

Redmi K20 modellerini ülkemizde Mi 9T ve Mi 9T Pro olarak gördük. Redmi K30 modellerinin de M10T şeklinde görülmesi beklentiler arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı olması beklenen telefonun fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Related posts

150MP kameralı telefon üretecek firmaların arasına Xiaomi de katılıyor

Fatih Akgün

Amazon’un Hazırladığı Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Kadrosu Resmen Belli Oldu…

Meryem ACAR

Iphone 11 Kamerası Xiaomi Kamerasına Karşı!

Fatih Akgün

Yorum Yap