Teknolojix Haber
YAPAY ZEKA

Yapay Zeka İle Yapılmış Yüzleri Fotoğraflarınızda Ücretsiz Kullanın

Generated Photos, yapay zeka kullanarak aslında olmayan yüzler oluşturuyor ve bu yüzleri ticari olarak kullanılmasına imkan sağlıyor.

Generated Photos yapay zeka kullanarak aslında olmayan yüzler oluşturuyor ve bu yüzleri ticari amaçla kullanılmasına olanak sağlıyor. Fotoğraflardaki yüzleri gerçeklerinden ayırmanın neredeyse imkansız olduğunu da söyleyelim.

2 milyona yakın hazır yüzün bulunduğu Generated Photos, fotoğrafları şeffaf arka planlarla kullanıcı ile buluşturuyor. Dilediğiniz renkte arka plan da oluşturabilme imkanı da sunuyor. Böylelikle yapay zeka tarafından üretilen görüntülerin, sunumlardan web sitelerine ve mobil uygulamalara kadar her alanda tasarım ögeleri olarak kullanılması mümkün oluyor.

Kişisel kullanım için fotoğrafa ihtiyacınız varsa fotoğrafları düşük kaliteli olarak ücret ödemeden indirebiliyorsunuz. Sadece siteye üye olmanız gerekiyor.

Görseli ücretsiz indirim ve özellikleri 512*512 piksel 96 dpi çözünürlüğe sahip.

 

Eğer kurumsal amaçlı kullanmak üzere tek bir görsel indirmek isterseniz sizden 2,99 dolar talep ediliyor. Eğer 8,97 dolar öderseniz o fotoğraf platformdan siliniyor ve böylelikle tek kullanan siz olmuş oluyorsunuz. Generated Photos’a aylık 29 dolar ödeyerek aylık üyelik sahibi de olabiliyorsunuz. Böylelikle dilediğiniz fotoğrafı indirebiliyor ve istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Generated Photos web sayfasına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Related posts

Avustralya, telefon kullanan sürücüleri yapay zekâ ile tespit ediyor

Fatih Akgün

Alışverişte yüz tanıma sistemi Rusya’da başlıyor

Ateşi olan insanları tespit edebilecek bir yapay zeka geliştirildi.

Fatih Akgün

Yorum Yap