Teknolojix Haber
OYUN

Yeni Assassin’s Creed oyunundan ilk detaylar

Ubisoft geçen yıl yeni bir Assassins Creed oyunu satışa sunmamıştı. 2017’de AC Origins, 2018’de ise AC Odyssey oyunlarını çıkartmıştı. Bu iki yapım genel anlamda birbirine fazlasıyla benziyordu. Zaten Ubisoft daha sonradan iki oyunun da aynı zamanlarda geliştirilmeye başlandığını açıklamıştı.

Ubisoft verilen 1 yıllık aranın ardından yeni Assassins Creed oyununu 2020 yılında bizlerle tanıştıracak. Daha önce sızdırılan bilgilere göre serinin yeni oyununun Assassins Creed Kingdom kod ismiyle geliştirildiği ortaya çıkmıştı. Ayrıca oyunun Vikingler döneminde geçeceği de sızdırılan bilgilerden biriydi.

Geçtiğimiz günlerde Amazon ve GameStop serinin yeni oyununu Assassins Creed Ragnarok olarak listeledi. Böylece yeni çıkacak olan Assassins Creed oyununun Vikingler döneminde geçeceği de kesinlik kazanmış oldu.

Amazon oyunun Valhalla sürümünü, GameStop İtalya ise Mjolnir sürümünü listeledi. Oyun İskandinav bölgesinde geçeceği için oyuna Britanya, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya’yı kapsayan çeşitli krallıkların oyuna dahil edileceği düşünülüyor. Odyssey ile seriye dahil edilen mekaniklerinin Ragnarok ile daha da arttırılması planlanıyor.
Ayrıca meydan savaşlarının daha kapsamlı olacağı da edinilen bilgiler arasında. Serinin yeni oyununda gemi savaşlarının yanı sıra kartal savaşları da içerecek.
Yeni dinamiklerle karşımıza çıkacak olan Assassins Creed Ragnarok’un ne zaman satışa sunulacağı ise malesef henüz netlik kazanmış değil.

Related posts

Henüz Kendisini Görmedik! Fakat PS5’in Kutusunun Konsept Tasarımı Yayınlandı!

Fatih Akgün

MARVEL’S AVENGERS GAME

Fatih Akgün

League of Legends Profesyonel Arenada Kırılan Tüm Rekorlar

Mutlu Sefa

Yorum Yap