Teknolojix Haber
OTOMOBİL

Yeni BMW 5 Serisi İçin Geri Sayım!

Yeni BMW 5 Serisi Ortaya Çıkıyor; Geri Sayım Başladı

Yenilenen BMW 5 Serisi için merakla beklenen tanıtım günü yaklaşıyor. İşte, Yeni BMW 5 Serisi hakkında şu ana kadar öğrenebildiklerimiz…

BMW 5 Series yenilenmek üzere ve Alman otomobil devi BMW’nin yeni gösterdiği ilk fotoğrafa göre popüler sedan daha zarif bir görüntüye kavuşacak. Yenilenen araca ilk bakışımız, geçtiğimiz günlerde düzenlenen BMW’nin Genel Toplantısı’ndan geliyor ve otomobil üreticisi, aracın son halini iki haftadan daha kısa bir süre içerisinde göreceğimizi açıkladı.

Firma bu ilk gösterim dışında elektrikli sürümlerle ve 48-vold hafif-hibrit teknolojileri ile de karşılaşacağımızı haber veriyor.

Geçtiğimiz ay internete sızan bilgilerin ardından büyük bir tasarım değişikliği beklenmiyor ancak 2021 model yılı daha ince farlar ve yeniden tasarlanmış bir ızgaraya sahip olacak. Ön gösterim fotoğrafları her iki parçayı da gözler önüne seriyor ve farların oldukça iyi gözüktükleri söylenebilir. Arka kısımda ise özellikle arka farlarda en son 3 Series’den esinlenilmiş durumda.

Sunumun öne çıkan noktası 5 Series olsa da, BMW firmada bazı değişiklikler olacağını da duyurdu. Firma, bu toplantı ile beraber Covid-19 salgınının firmanın geleceğini ne kadar etkilediğini belitti. Özellikle gelecekteki tüm ürünler tekrar incelemeye alındı ve bazı ertelemelerin ve hatta iptallerin yaşanması mümkün. Salgın sebebiyle şimdiden BMW i8’in varisi olan bir model iptal edilmiş durumda.

Related posts

Rusya, İlk Elektrikli Otomobilini Ne Zaman Satışa Sunacak?

Meryem ACAR

Son Üretilen Porsche 911 Speedster, Açık Artırmada Satılacak

Fatih Akgün

En Çok Satılan Lüks ve Ultra Lüks Otomobiller!

Fatih Akgün

Yorum Yap