Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

Yeni Facebook karanlık mod tasarımı ortaya çıktı (Bosanski jezik)

Sosyal medya iOS kullanıcılarına sunacağı karanlık modun ekran görüntüleri ortaya çıktı. WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, karanlık modun Facebook uygulamasının iOS versiyonunda nasıl görüneceğini ortaya koyuyor.

Facebook’un iOS uygulamasına gelecek olan karanlık mod tamamen siyah bir tasarım yerine gri tonlarda olacak. Simgeler ve logolar beyaz renkle vurgulanıyor. Facebook, iOS uygulamasının karanlık mod tasarımı üzerinde hala çalışıyor ve gelecekte modun tasarımı üzerinde değişiklikler yapabilir.

Facebook’un yeni karanlık mod tasarımının ne zaman iOS tarafında kullanıma başlanacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Facebook karanlık mod çalışmalarının hız kesmeden sürdüğü söylenebilir.

Bunların dışında Facebook’un web tarafındaki tasarımında da benzer bir çalışmanın olduğunu belirtmekte fayda var. Diğer uygulamalarına kıyasla Facebook uygulamasının yeni özelliği kullanıma sunmada geç kaldığı yönünde de eleştiriler gelmeye devam ediyor.

Poznat je novi dizajn tamnog načina rada Facebooka

Pojavile su se snimke tamnog načina rada koji će društveni mediji ponuditi korisnicima iOS-a.

Snimke ekrana koje dijeli WABetaInfo otkrivaju kako će tamni režim izgledati na iOS verziji Facebook aplikacije. Mračni mod, koji će stići do Facebook-ove iOS aplikacije, biće u sivim tonovima, a ne u potpuno crnom dizajnu. Ikone i logotipi su istaknuti bijelom bojom. Facebook i dalje radi na dizajnu mračnog moda iOS aplikacije i možda će u budućnosti promijeniti promjene modnog dizajna.

Nema podataka o tome kada će se na iOS-u pokrenuti novi dizajn tamnog moda. Također je vrijedno napomenuti da postoji sličan rad na Facebookovom dizajnu web stranica.

 

Related posts

Siber zorbalık nedir? Çocukları nasıl koruruz?

Fatih Akgün

Snapchat Çöktü! Koronavirüs Herkesi Eve Kapattı…

Meryem ACAR

Çalışanlarına WhatsApp Yasağı Getiren Dev Kuruluş

Fatih Akgün

Yorum Yap