Teknolojix Haber
ROBOTLAR TEKNOLOJİ (Genel) TeknolojiXHaber

Yeni Trend: Kına Gecelerinde Tepsi Taşıyan Robotlar!

Gündelik yaşamda yerlerini alan robotların yeni görev alanı kına geceleri oldu.
Evliliğe adım atacak kadınların en büyük eğlencesi olan kına geceleri, daha da renkli hale geliyor. Birçok yeni kına konseptlerinin ortaya çıktığı günümüzde yeni trend türkü söyleyen, tepsi taşıyan robotlar olacak.

2020 yılında yeni konseptlerle çeşitlenen evlilik ekipmanları İstanbul’da gerçekleştirilen fuarda sergilendi.

Bu yıl 18’incisi gerçekleştirilen ‘2020 Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları’ fuarı, evlilik hazırlıkları yapanlarla sektör temsilcilerini bir araya getirdi. 

Robotla ilgili bilgi veren organizasyon yetkililerinden Erol Yıldırım robotlara olan ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Robotun özellikleriyle ilgili de açıklama yapan Yıldırım, “2020 yılında farklı konseptler hayatımıza girdi. Robotlar kına gecelerinde görev alacak. Misafirleri karşılama, kına tepsisi taşıma, konukları eğlendirme, kına türküsü söyleme gibi özellikleri olacak”dedi.

Sonunda bu da oldu... Kına gecesi robotu

“ROBOTLARIN KINA GECESİNDEKİ FİYATI 10 – 12 BİN LİRA ARASINDA DEĞİŞİYOR”

Robotlara ilginin yüksek olduğunu kaydeden Yıldırım, “Vatandaşlar sosyal medya paylaşımlarında farklılık oluşturmak istiyor. Robotlara özel yazılımlar yüklüyoruz, bu yazılımlar sayesinde robotlar soru cevap şeklinde konuşuyor veya türkü söylemesi gibi birçok görev üstleniyorlar. Robotların kına gecesindeki fiyatı 10 – 12 bin lira arasında değişiyor. Bu sene kına ve düğün sektörü olarak hareketli bir sezon bekliyoruz. Çok farklı konseptler 2020 yılında çiftleri bekliyor olacak” şeklinde konuştu.

Related posts

Pokemon GO, 2020 yılında online olarak savaş yapma imkanı sunacak

Fatih Akgün

Almanya’da Türk İş Yerlerine Kundaklama

Fatih Akgün

Microsoft, Mobil Office Uygulamalarının Tasarımlarında Değişikliğe Gitti

Fatih Akgün

Yorum Yap