Teknolojix Haber
UYGULAMA

YouTube Music keşfet özelliği ile güncellendi! (Bosanski jezik)

Rakipleri Apple Music ve Spotify ile rekabet gücünü artırmak isteyen YouTube, yeni özelliğini yeni güncelleme ile yayınladı.

Bu güncelleme ile beraber uygulama Keşfet özelliğine sahip olacak. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar yeni şarkı ve çalma listelerine daha kolay erişebilecek. Bu özelliğin yanı sıra, Spotify’dan bildiğimiz ruh hali ve farklı anlar için sunulan çalma listeleri özelliği, YouTube Music için de artık kullanılabilir olacak.

Keşfet özelliği şu an için sadece mobil uygulamalar için sunulsa da. Platform yakın bir zaman içerisinde web sürümünü de güncellemeyi planlıyor.

YouTube nudi nove funkcije

YouTube, koji želi povećati konkurentnost sa svojim konkurentima Apple Music i Spotify, objavio je novu mogućnost sa novom nadogradnjom.

Aplikacija će imati značajku Explore s ažuriranjem. S novom značajkom korisnici će imati lakši pristup novim pjesmama i popisima pjesama. Uz ovu značajku, raspoloženje kakvo poznajemo iz Spotifyja i značajke playlista koje se nude u različitim trenucima sada će biti dostupne i za YouTube Music. Iako je funkcija Istraživanje trenutno dostupna samo za mobilne aplikacije. Platforma planira uskoro ažurirati web verziju.

Related posts

Google Play Store’a Yenilik!

2020 Yılında WhatsApp Önemli Yenilikler Sunacak…

Meryem ACAR

STORYTEL’DEKİ BİR ÇOK KİTAP ÜCRETSİZ OLDU

Fatih Akgün

Yorum Yap